- BOYA

Цена
€12 26 / 23 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Микрофон брошка BOYA BY-M1, 3.5mm жак
BY-M1
Кратки характеристики:
- Клип-он микрофон за смартфони, DSLR, видеокамери, аудио записващи устройства, компютри и др.
- Тип: Електретен микрофон
- Polar pattern:Omini-directional
- Честотен диапазон: 65Hz-18KHz
- Signal/Noise: 74dB
- Извод: стерео мини извод (φ3,5 мм)
- Размери:18 х 8.3 х 8.3 мм
- Тегло: 20.5 грама
- Работи с батерия LR44
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Микрофон брошка BOYA BY-M1, 3.5mm жак
BY-M1
Кратки характеристики:
- Клип-он микрофон за смартфони, DSLR, видеокамери, аудио записващи устройства, компютри и др.
- Тип: Електретен микрофон
- Polar pattern:Omini-directional
- Честотен диапазон: 65Hz-18KHz
- Signal/Noise: 74dB
- Извод: стерео мини извод (φ3,5 мм)
- Размери:18 х 8.3 х 8.3 мм
- Тегло: 20.5 грама
- Работи с батерия LR44
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Динамичен |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Честотен диапазон | 65Hz-18KHz |
| Дължина кабел | 6 м |
| Импеданс | 1000Ω |
| Звуков сигнал | Глас |
| Чувствителност | -74 dB |
| Употреба | Домашна употреба |
| Употреба | Професионална |
| Свързване | С кабел |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
| Дължина кабел | 6 м |
| Цвят | Черен |
| Звуков сигнал | Глас |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Употреба | Домашна употреба |
| Употреба | Професионална |
| Честотен диапазон | 65Hz-18KHz |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Импеданс | 1000Ω |
| Чувствителност | -74 dB |
| Тип батерия | LR44 |
| Тип батерия | LR44 |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Лавалиер |
| Връзка | 3.5мм жак |
| Посоченост | Всенасочен |
| Честотен обхват | 35 Hz – 18 kHz |
| Приложение | Мобилен запис |
| Фантомно захранване | Не изисква |
| Чувствителност (dB) | -30 dB |
| Безжичен | Не |
| Включена стойка | Да |
| Поп филтър | Да |
| Дължина на кабела (m) | 6 m |
| Тегло | 0.09кг |
Микрофон брошка BOYA BY-M1
Записвайте чист и професионален звук за интервюта, влогове и презентации с микрофона брошка BOYA BY-M1. Компактният дизайн с щипка и дълъг 6-метров кабел ви дават свобода на движение, а включените ветрозащита и щипка осигуряват чист звук във всяка среда.
Ключови Предимства
- Всенасочена диаграма — Улавя звук еднакво от всички посоки, идеален за интервюта и мобилен запис.
- Дълъг 6-метров кабел — Осигурява достатъчно разстояние за свързване към камери, рекордери или смартфони.
- Ready-to-use — Не изисква батерии или драйвери; работи с устройства, които имат 3.5 мм жак за микрофон.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Лавалиер |
| Връзка | 3.5 мм жак |
| Посоченост | Всенасочен |
| Честотен обхват | 35 Hz – 18 kHz |
| Чувствителност (dB) | -30 dB |
| Дължина на кабела (m) | 6 m |
Какво има в кутията
- Микрофон брошка BOYA BY-M1
- Щипка за ревера
- Ветрозащита
- Чанта за съхранение
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











